sobota 11. června 2016

Dárek pro paní učitelku, která odchází na mateřskou dovolenou......

... chlubící album na pár prvních fotek

Matýskovo oblíbené paní učitelce ve školce roste bříško takovou rychlostí, že nastal čas, aby se s dětmi rozloučila, protože se brzy bude věnovat děťátku svému. Hodil by se nějaký dáreček :). Ale kde vzít nějaký čas na tvoření mezi učením s Tadeáškem na závěrečné písemky, tvořením ročníkové práce do školy, žehlením, vařením, uklízením a doprovázením dětí na fotbaly a vystoupení? Chtělo by to nějaký nápad, aby výroba nebyla složitá a přesto efektivní :). 

Od čeho bych měla spoustu věcí v zásobě, když ne k takovýmto příležitostem. Na svůj čas mi tu čekal polotovar již připraveného leporela s deskami a rázem bylo jasno. Udělám malé "chlubící album" na první fotky miminka. Takové album by mělo být barevné a veselé a jelikož "se ještě neví" jestli se narodí chlapeček nebo holčička, použila jsem všechny barvy, od každého něco :). Do již připraveného leporela jsem polepila stránky barevnými papíry, doplnila jsem nadpisy jednotlivých stránek.... "u maminky v bříšku", "s maminkou", "s tatínkem", "s dědečkem", "s babičkou"... atp.  a dozdobila jsem otisky razítek, knoflíčkovou páskou, perličkami a nálepkami. Na desky jsem použila ruční papír v barvě desek, přilepila pod něj mašli na zavázání, na přední straně obrázek s miminkem a titulku "Narodil se človíček..." a na zadní straně úžasný výřez slona od kamarádky Martinky (tímto jí velice děkuji). 

A tady už je výsledek, posuďte sami, zda se povedlo :)

 Přední strana desek 

Zadní strana desekZ jedné strany a z druhé strany

A tady několik vnitřních stránek

Dáreček byl předán paní učitelce, která mi druhý den přišla osobně poděkovat do šatny, prý je nadšená a dáreček se jí moc líbil. 

Krásný večer a někdy příště zase naviděnou

Stánička


Žádné komentáře:

Okomentovat