pátek 22. května 2015

Úklid....

.... že by pořádek :)


Krásný den všem, kteří si našli cestičku na můj blog. Už jsem tu dlouho nebyla :).

Dnes malá exkurze do mého tvořícího a tvořivého koutku. Obývám kousek, resp. koutek, našeho obývacího pokoje. Nutno podotknout, že stále ještě není hotov a dle mých představ, ale neodpustím si, neukázat Vám "uklizený" prostor :). Tak tady jsou obrázky MÉHO koutku.


Takhle krásně už tam nebylo uklizeno ani nepamatuju, no vlastně asi nikdy. Jistě vidíte IKEA krabice, do kterých jsem schovala většinu tvořivého materiálu, nejen proto, aby bylo vše schované, ale i ku radosti mého manžela, aby to stále vypadalo "uklizeně".Schody tvoří pomyslnou příčku oddělující "můj" prostor. Zatím se do nich vejdu, ale jestli někdy přijde doba, kdy už nebude kam krabice ukládat, vyměním schody za větší policovou stěnu :). 


Takto zatím vypadá můj tvořící stůl, moc místa na něm není, ale už mám v hlavě představu svého nového, velkého, rohového a prostorného stolu, kde bude spoustu místa na tvoření. Tiskárna bude ukryta v šuplíčku, aby bylo na stole víc místa na tvoření. Nad stolem bude tyčka na zavěšení různých, jak to nazvat, závěsných úložných prostor (opět vyhlídnuto v  IKEA) a jedna nebo dvě poličky nad sebou na případné další odkládací košíky a krabičky. V modrých krabicích jsou zatím uloženy papíry :), ale je to nepřehledné, budu muset vymyslet lepší systém.


V jedné malé krabičce jsou uloženy potřeby na horké embosování, ano je to zatím skromná výbava :). V druhé malé krabičce jsou embosovací kapsy a šablony na mého přítele, kterému důvěrně říkám flašinet (Big shot), taktéž zatím výbava skromná, ale statečně rozšiřuji. Další se chystá na razítka :). A tady jsou moji "toníci" naplnění potřebami na PL, ke kterému jsem se samozřejmě ještě, krom úvodní stránky, nedostala. Veškerou výbavu mám připravenou, jen udělat koláže z fotek a vytisknout a jdeme na to, jenže už mi to trvá od ledna :), ale nestresuju, píšu si pravidelně poznámky a až se na to vrhnu, tak to bude velikééé. 


Mám ještě připraveny nějaké krabice ke složení a dodělání úklidu :). 

Už se moc těším, až bude můj koutek vypadat tak, jak si přeji a budu se tu moct vyřádit :)

Děkuji za nahlédnutí a přeji Vám příjemný den.
Stánička

2 komentáře:

  1. Stani, dekuji za pozvani a schody se mi libi moc!! aspon mas dost svetla a nejsi uplne odblokovana od okolniho deni ... a tedy, mooooc se tesim na PL tvoreni, tak sup sup :)))))))

    OdpovědětVymazat