čtvrtek 12. února 2015

Jedinečná, jediná.....

..... exkluzivní a neopakovatelná sada PL kartičekProject life (PL) - je odvětví scrapbookingu, kde se pro urychlení (prý) práce používají kartičky, které se spolu s fotografiemi vkládají do dělených kapes a ty se vkládají do alb.

Kartičky project life (PL) - jsou již buď hotové, prodávají se ve velkých či malých sadách ve velikostech 3 x 4 a 4 x 6 (uváděno v palcích) nebo si je můžeme vyrobit sami dle svého vkusu a potřeb.

Mám pro letošní rok velké plány :), a to začít tvořit album ve stylu "project life". Chce to organizaci, postřeh, pravidelné poznámky, aktuální fotky, nápad a trochu trpělivosti.... a pak už to prý půjde samo. Od ledna si vedu pravidelné denní poznámky, trochu fotím, nápady mám..... :). Nastal únor a já si konečně mohla objednat vše potřebné do začátku.... pár kartiček, některé tématické, neutrální a barevnou, dělené kapsy (zatím jen dva typy)..... vše objednáno a doufám, že už na cestě.  Moc se na nové tvoření těším. 

Abych si těšení se zkrátila, napadl mě exkluzivní nápad. Jenda moje kamarádka z facebooku, se kterou jsme se "vyhecovaly", že letos jdeme do PLka, byla v radostném očekávání (byla - už má mimi v náručí), a tak mě napadlo pro ní, místo klasického přáníčka pro miminko, vyrobit sadu PL kartiček tématických k narození miminka - chlapečka. Kde je nápad a materiál, vznikne i výsledek. V programu word jsem si připravila obdelníčky příslušných velikostí, pak jsem si našla na studnici inspirace Pinterestu pár roztomilých obrázků, vše jsem sladila do šedo-bílo-modré barvy. Nakoupila jsem silnější čtvrtky, vše na ně vytiskla a rozstříhala. Vypadaly úžasně ty kartičky, ale stále to nebylo ono..... na řadu přišla modrá washi páska a jehla s modrou a šedou bavlnkou. A tady už sami posuďte výsledek....

Na kartičky jsem udělala dvě obálky na mém novém pomocníkovi - rýhovací desce na obálky a na jednu z malých kartiček jsem napsala malé přáníčko, vše převázala provázkem. Pošta v tomto případě byla tak rychlá, že skutečně do 24 hodin byl balíček v rukách adresáta. Dle okamžité reakce ve formě SMS zprávy soudím, že kartičky udělaly velkou radost, z čehož mám zase obrovskou radost já. 

Krásný večer a děkuji za nahlédnutí :)

Stánička
Žádné komentáře:

Okomentovat