středa 5. července 2017

Dárky....

...  dárečky


A je tu zase čas děkování :), resp. už je to za námi. Skončil nám další školní rok. U nás úspěšně dokončena třetí třída. Každý konec školního roku značí krásné dvouměsíční prázdniny. Hurááá jsou tady, dlouho očekávané volno plné nových zážitků, výletů, rozbitých kolen, nemytých vlasů a očí plných touhy po dalším dobrodružství. Přejme dětem ty nejkrásnější prázdniny hodné vzpomínek po pár desítkách let. Doufejme a věřme, že jsme trochu ty zážitky popostrčili tím, že jsme zaplatili tábory, domluvili hlídací babičky, nachystali dobrodružnou nebo zážitkovou dovolenou, vymysleli výlety, naplánovali "co, kdy, kde a jak" a doufejme, že mezi tím vším naplánovaným si děti najdou i čas na "neplánované" akce. Konec filozofování .....

....a teď už trochu chlubení. Na konec školního roku jako poděkování paní učitelkám, vychovatelkám a kuchařkám jsme připravili malé dárečky a přáníčka. 


Takto letos dopadla děkovací přáníčka, spíše se z toho vyklubala přáníčka s přáním krásného léta. Použila jsem úžasné kytičkové razítko od "broučků", je úžasné, barevně naembosované a myslím, že další zdobení už by bylo zbytečné :), takže jsem doplnila jen pár embosovanými kytičkami a bylo hotovo. 
A k tomu, no resp. dárečky byly hotové dřív než přáníčka, takže opačně :). Letos jsem propadla kouzlu háčkovaných dutinek, korálky kam se podívám. No přiznám se, trochu mě to chytlo. A tady je výsledek.Na těchto dvou obrázcích je dutinka ze směsi hnědých korálků, jde o náhrdelník pro paní učitelku mého synovce, byla vyrobena na poslední chvíli, ale prý udělala velikou radost. Komponenty v měděné barvě se k dutince krásně hodily. 


Krásné krabičky na zabalení dárečků.
Pestré náramky pro skvělé vychovatelky ve školní družině ze směsi zelených a žlutých korálků se stříbrnými komponenty.Tento duhový náhrdelník a náramek byl předán Tadýskovo paní třídní učitelce. Doufám, že se barvičky líbí a že jej paní učitelka "vyvětrá" do společnosti. Krásná lesklá barevná směs korálků se stříbrnými komponenty :)Jedno společné foto :) 

Tak krásný večer, jdu pokračovat ve výrobě albumu pro mladšího syna s fotografiemi ze školky :). Třeba někdy v budoucnu se pochlubím i tady. 

Děkuji za nahlédnutí, pokud zanecháte komentář budu velice ráda. 
Dobrou noc a krásné sny

Stánička

Žádné komentáře:

Okomentovat