pátek 12. května 2017

Krabičkovaná......

..... aneb krabičky potřetí 


Krabičková přáníčka  mi nedají spát :). Při každé příležitosti, kdy vyrábím, resp. teprve vymýšlím, jak na přáníčko, přemýšlím, zda by se hodila krabička tzv. exploding box. Takže dnes Vám přináším ukázku dvou přáníčkových krabiček.

Podle šablony jsem si vyrobila základ krabičky, připravila materiál na dotvoření. Každá krabička mi sice trvala pár dní, protože nad vším dlouho sedím a přemýšlím než něco přilepím, protože mám pořád strach, že něco zkazím a nebude se mi to líbit. Takže vymyslím část, večer udělám a další den přemýšlím nad další částí. Nejlepší na tom je, že nakonec to většinou dopadne skoro úplně jinak, než jaká byla má původní představa :). 

Tak a tady už jsou ukázky. První krabička je svatební gratulace v červené barvě, s citáty z Malého prince a mořským koníkem. Dozdobila jsem chipboardy, kytičkam, embosovanými srdíčky a mořskými koníky. Na vnitřních stranách jsou kapsičky s visačkami menšími a jednou větší otevírací na případné napsání gratulace. Později jsem se dozvěděla a moc mě potěšilo, že přáníčko bylo ještě dotvořeno a na malé visačky dopsána různá hesla a osobní poznámky. (Omlouvám se za kvalitu fotografií, jako na potvoru došly baterky v obou fotoaparátech, takže je v rychlosti foceno na mobil)

Druhá krabička je přáníčko k narození holčičky. Tam žádná další specifikace neproběhla, takže klasika růžová, na víčku chrastítko, uvnitř kolébka z 3D chipboardové ozdoby, na vnitřních stranách opět kapsičky na citáty a rodičovská moudra. Na jedné vnitřní straně je přilepena obálka s přáníčkem - nutno dopsat osobní přání. Vše je dozdobeno washi páskami, mašličkami, růžičkami a výřezy.
To je pro dnešní článek vše. Doufám, že se Vám moje krabičkové šílenství líbí :). Při další příležitosti určitě zase krabičku vyrobím :), je to super relax, zábava a možnost "vyblbnout se". 

Krásný den a budu ráda, když mě zase navštívíte

StáničkaŽádné komentáře:

Okomentovat