středa 30. dubna 2014

Stáničky smash ........... (část 4)

...............aneb výroba cestovního deníčku na letní dovolenou 


Dobrý den mí drazí a milí :)..... pokračujeme v krasojízdě :). Jedna zásadní informace, a to ta, že už máme stanoveno datum odjezdu a místo dovolené, takže huráááá :). Dne 10.8.2014 odjíždíme směr Chorvatsko, ostrov Hvar, městečko Ivan Dolac :). Šikovný můj drahý manžel "ukecal" mimosezoní cenu za ubytování. 

Deníček nám hezky přibývá, a to až tak, že jsem přidělala 4 stránky, protože mám pořád strach, že to nebude stačit. jsme tedy na 19 stránkách + desky, které se určitě taky využijí (ale ještě nejsou hotové). Zde jsou obrázky nových dvojstránek.


Další novinkou jsou dvě kapsy, resp. jsou to dvě čtvrtky k sobě slepené washi páskami a rozstříhnuté "napůl", vznikly dvě kapsy :)Ty krásné kytičky, jsou super razítka, které mám ale bohužel jen zapůjčená :), daly by se s nimi dělat divy :), až je uvidím někde v obchodě určitě si je koupím, nebo alespoň nějaké podobné kytičky :).

Když jsme u těch kapes, zde jsou další, malé tajné schovávačky na obrázky, fotečky nebo drobnosti :), ještě musím dořešit zavírání :)Součástí alba budou i A4 euroobaly dělené, použiji je na fotky, kartičky, malůvky, nápisy, kresbičky..... a tak co mě napadne. Jenže ouha obaly jsou trochu širší než můj deníček, tak jsem si poradila následujícím způsobem :). Jeden obal jsem zúžila o celý sloupec kapsiček a zalepila washi páskou a u některých jsem krajní kapsičky zmenšila a také uzavřela washi :), teď mi do albíčka krásně pasují :).
Černobílá dvojstrana se mi "moc povedla", je trošku vychytaná, vytuněná, ale vypadá, že se toho tam moc nevejde, tak se uvidí, kolik tam bude poznámek, razítek, fotek a obrázků... Jen mám trochu strach, že mi zutter propíchne spodní kapsu na visačky, ale v tom případě krajní visačku trochu zmenším.... stačí si umět poradit.A ještě jedna vychytávka, na dvou stránkách mám otevírátka (jak to nazvat), koukněte. Otvírací ministránečky, přilepené washi páskami (díky za ně!!), vzniklo spousta nového místa.Víte, co je to doodling? Zjednodušeně řečeno, jsou to čmáranice, malůvky, to, co si kreslíte na roh novin, když telefonujete, bezmyšlenkovité malování (tedy někdy, někdy je to promyšlené do detailu)..... zkuste podívat tady. Já jsem se o něco takového, malého, skromného pokusila taky.Zatím posledním počinem do mého letního veledíla jsou kartičky podle dubnového sketche na diskusi Hurá papír. Už jsou součástí albíčka, zastrčila jsem je zatím předběžně do některých kapsiček, případně přendám :)Ufff a dnes jsme na konci :). Pokud byste měli nějaké rady, nápady, připomínky, vychytávky.... cokoliv, ráda si vše přečtu, případně se inspiruji a použiji :)

Krásný den všem, vše nejlepší všem čarodějnicím a čarodějům, krásný 1. máj a příjemný víkend :)

stánička


Žádné komentáře:

Okomentovat